Logo SSPA    S S P A


 

 

 SLOVENSKÁ   SPOLOČNOSŤ   PRIATEĽOV   AIKIDÓ

      oficiálna stránka  english version
DOMOV     
AIKIDÓ     
SSPA     
databanky   
KLUBY     
SEMINÁRE     
MATERIÁLY     
PROJEKTY     
LINKY     
ostatné   
E-MAIL     
O STRÁNKE     
o stránke (foto: Tomáš Redlinger) o stránke          

Ak máte nejaké kritické či iné pripomienky k stránke,
pošlite nám e-mail.


[Pomôžte nám prosím s propagáciou]

Všeobecné informácie
Poďakovania
Technické detaily


Stránka, ktorú si práve prezeráte, je oficiálnou prezentáciou Slovenskej Spoločnosti Priateľov Aikidó (SSPA) na internete. Jej jadro a nosné časti vznikali na prelome rokov 1999/2000.
Nová verzia, ktorú práve vidíte, začala fungovať koncom roku 2000. Jej uvedením sme sa snažili viac otvoriť stránku jej návštevníkom a zapojiť ich do tvorby jej obsahu. Tým, že sme umožnili vkladať semináre všetkým návštevníkom stránky, sme sa pokúsili o vytvorenie rýchlej informačnej aikidó lokality na Sieti, ktorá bude slúžiť nielen členom SSPA, ale celej slovenskej a českej aikidistickej verejnosti.
Pridané boli aj ďalšie služby (Fórum, Anketa) a články, pravidelne sú aktualizované databázy materiálov a liniek. Stále samozrejme platí, že ak nám pošlete čokoľvek zverejniteľné týkajúce sa aikida, radi to prostredníctvom našej stránky sprostredkujeme ostatným.
 
Na tomto mieste by som sa rád spomenul všetkých, čo mi pri tvorbe tejto stránky pomohli. O doménu a fungovanie webserveru sa stará Imriško, ktorý dokonca aktualizoval stránku na jeseň 2000, keď som ja nestíhal (za čo som mu nekonečne vďačný ;-).
RaW a Virking mi pomáhali úplne na začiatku pri zrode stránky. Na anglickom preklade stránky najväčší kus práce urobila Sue, pomohli aj David a Vanda.
Veľmi ďakujem Heňovi za jeho usmernenie ohľadne grafického dizajnu a nakoniec, ale určite nie najmenej Tomášovi Redlingerovi za skutočne profesionálne fotky, ktoré pre nás urobil. (Na fotkách sú členovia Budo Akadémie Banská Bystrica.)
Rovnako som vďačný všetkým ostatným, ktorý mi pomáhali kritikou či dobrými radami. Bez Vás by www.sspa.sk nevyzerala tak ako vyzerá.
 
 
Majte sa pekne,
martin

Debian linux

  Software používaný pri tvorbe stránky je z otvorených zdrojov a zadarmo. Operačný systém je Debian GNU Linux, stránka beží na Apache webserver. Databázový server je MySQL a programovací jazyk PHP.
Týmto by sme chceli vyjadriť úctu všetkým, ktorí tvoria a podporujú voľne šíriteľný software.
Apache webserver

MySQL

PHP

[DOMOV]    [AIKIDÓ]    [SSPA]    [KLUBY]    [SEMINÁRE]    [MATERIÁLY]    [PROJEKTY]
[LINKY]    [E-MAIL]    [O STRÁNKE]

Autorské práva 1999-2024 Martin Švihla
Všetky práva vyhradené